Sport

Kjo është skuadra e Draxler për sezonin e ri


Publikuar më:


“Los Blancos” e kanë marrë një lajm negativ nga klubi i Wolfsburgut.

Drejtuesit gjermanë kanë vendosur që të mbajnë edhe më tej në skuadër yllin Julian Draxler, përcjellë “Lajmi.net”.

Pos Realit, futbollisti kërkohej me ngulm edhe nga Manchester United dhe Bayern Munchen.

Wolfsburgu ka një projekt të madh për të ardhmen dhe Draxler është pjesë e tij.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top