Lajme

Kjo është përgjigja e Mimoza Kusarit për ata që ia thyen veturën


Publikuar më:


Kryetarja e Komunës së Gjakovës, Mimoza Kusari-Lila, nëpërmjet një postimin në Facebook ka reaguar rreth thyerjes së veturës së saj personale, sot në mëngjes.

Ja reagimi i saj:

Ju them Mirëmengjes dhe javë të mbarë.

Java edhe mund të fillojë me thyerje dhe vjedhje të makinës, por aktiviteti nuk ndalet.

Hajna të kujtdo qofshi, nesër prapë te vendi shihemi. Vrapimi vazhdon! Jemi vrapues distancash, nuk ndalemi në vështirësitë e paparapara.

Comments
To Top