Sport

Kjo është koreografia spektakolare që Barcelona ka përgatitur për ‘El Classico’ (FOTO)


Publikuar më:


Nesër në ‘Camp Nou’ duke filluar nga ora 16:15, Barcelona pret Real Madridin, për të zhvilluar ndeshjen që njihet si ‘El Classico’.

Në faqen zyrtare të Barcelonës, është zbuluar koreografia fantastike e përgatitur nga klubi katalan për këtë ndeshje.

Në koreografi do të jenë ngjyrat e Katalonisë, dhe në njërën pjesë të tribunave do t’i jepet mbështetje Barcelonës, ku shkruhet ‘Forca Barca’.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top