Lajme

Kjo është familja e kryetarit të ri të Drenasit, Ramiz Lladrovci (Foto)


Publikuar më:


 

Bashkëshortja, vajza dhe deputetja nga radhët e PDK-së Blerta Deliu që të tria së bashku ishin në pritje të fitores, si pjesë e kësaj ato ndanë edhe disa foto.

Plotë emocione dhe dëshirë për fitore shihen bashkëshortja dhe vajza e Lladrovcit.

 

.

Comments
To Top