Lajme

Kjo është atmosfera momentale para Qeverisë


Publikuar më:


44444

Protestuesit kanë arritur para Qeverisë ku për të 5 ditë me radhë po protestojnë kundër vendimit të kryetari Gjorge Ivanov, për të falur politikanët ndaj të cilëve është nisur procedurë gjyqësore.

Ata kërkojnë dorëheqjen e tij si dhe të mos mbahen zgjedhje më 5 qershor, ngase sipas tyre nuk ka kushte për zgjedhje të drejta dhe demokratike.

Ndryshe protestën mund ta ndiqni edhe sonte live në faqen tonë në facebook, duke klikuar këtu.

Comments
To Top