Sport

Kina transferon super futbollistin e PSG (FOTO)


Publikuar më:


Javier Pastore mund të jetë ylli i radhës nga futbolli evropian që transferohet në Kinë.

Hebei Fortune i udhëhequr nga Manuel Pellegrini ka shprehur interesim për transferimin e tij, raportojnë mediat italiane.

Pastore kërkohet të bashkohet me ish bashkëlojtarin e tij nga Paris Saint-Germain, Ezequiel Lavezzi, përcjell “lajmi.net”.

Pastore ka filluar ta konsiderojë mundësinë e transferimit në Kinë. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top