Sport

KF Ferizaj udhëton për ndeshje miqësore në Elbasan


Publikuar më:


Futbollistët e Ferizajt në kuadër të përgatitjeve për sezonin vjeshtorë  so kanë udhëtuar për në Elbasan ku do të zhvillojnë një ndeshje miqësore.

“Klubi ka filluar përgatitjet fizike dhe taktike që nga 7 korriku. Ky udhëtin ne Shqipëri dhe ndeshja  me ekipin e Elbasanit do të na shërbej si ndeshje kontrolluese për përgatitjen  e klubit” tha Ekrem Mustafa,kryetar i KF Ferizaj.

Në javën e parë të Kampionatit në Superligë, Ferizaj do të takohet me skuadrën e Hajvalisë

KF Ferizaj

Comments
To Top