Sport

KF Ferizaj pëson edhe një humbje. Feronikeli-Ferizaj 2:1


Publikuar më:


Feronikeli ka shënuar edhe fitoren e dytë në Vala Superligën e Kosovës në futboll. Kampionët kanë mposhtur në shtëpi Ferizajn me rezultat 2:1.

Mendurim Hoti (4’) dhe Blerand Kurtishaj (66’) shënuan për Feronikelin, ndërsa për Ferizajn shënoi Edon Sadriu (61’).

Comments
To Top