Sport

Këto super-ndeshje na presin nesër në Ligën e Kampionëve (FOTO)


Publikuar më:


Në orar nga ora 20:45, janë tetë ndeshje, të grupeve E,F,G dhe H.

Sigurisht që ndeshja kryesore është ajo mes Real Madridit dhe Borussia Dortmundit, në kuadër të grup F.

Reali do të kërkoj fitoren për të marrë kreun e këtij grupi, ndërsa Dortmundit do t’i mjaftonte edhe një barazim.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top