Ferizaj

Këto fshatra të Ferizajt do të mbesin nesër pa rrymë


Publikuar më:


Zyra për Marrëdhënie me Publikun në KEDS, ka njoftuar se nesër prej orës 10:00 deri në orën 16:00, për shkak të mirëmbajtjes preventive pa furnizim me energji elektrike do të mbesin  Fshati i Vjetër, Dardania, Sojeva, Mirosala, Bibaj dhe Zllatari.

To Top