Ferizaj

Këta janë emrat e kandidatëve të pëzgjedhur për deputet nga LVV në Ferizaj


Publikuar më:


Gjatë ditës së sotme   Këshilli i Qendrës së LVV-së në Ferizaj, përmes votës së fshehtë ka votuar  për kandidatët  të cilët kanë aplikuar për deputet për zgjedhjet e 14 shkurtit.

Sipas një publikimi të bërë në rrjetin social në faqen e këtij subjekti  politik më të votuarit kanë qenë   : Alban Bajrami, Shqipe Metaj – Isufi dhe Valon  Ramadani

“Sot, në mbledhjen e Këshillit të Qendrës, përmes votës së fshehtë, delegatët kanë votuar kandidatët të cilët kanë dorëzuar aplikimin për deputet. Me ç’rast, kandidatët e përzgjedhur përmes këtij procesi janë: Alban Bajrami, Shqipe Metaj – Isufi dhe Valon  Ramadani”  thuhet në njoftimin e LVV  në Ferizaj

To Top