Sport

Kështu u pritën yjet e Barcelonës nga tifozët, pas humbjes nga Atletico (Video)


Publikuar më:


messi-neymar

Yjet e Barcelonës dukeshin tejet të zhgënjyer pas disfatës së pësuar nga Atletico.

Fytyrat e futbollistëve të Barcelonës dukeshin të trishtuara, pas eliminit nga Liga e Kampionëve.

Messi, Neymar dhe Suarez dukeshin jashtëzakonisht të dëshpëruar, përkundër duartrokitjeve që morën nga tifozët.

Shikoni pamjet më poshtë. /Gazeta Blic/

Comments
To Top