Sport

Kështu ka ndryshuar vetura që e voziste legjenda e Unitedit (FOTO)


Publikuar më:


Veturat e bukura të lojtarëve nuk kanë munguar edhe shumë vite më parë. Në vitin 1969, legjenda e Manchester United, George Best, ishte fotografuar me një veturë të tipit “Lotus”, që tani duket të ketë ndryshuar krejtësisht pamja e saj.

Kujtojmë se George Best ishte pjesë e Manchester United për 11 sezone me radhë ku shënoi 181 gola në 474 paraqitje.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top