Sport

Kështu do të dukej Unitedi i Moyesit nëse drejtuesit do t’ia mbanin premtimet


Publikuar më:


Skocezi që kishte marrë drejtimin e Unitedit pas largimit të Sir Alex Ferguson, pati dështuar në sezonin e parë duke e pozicionuar skuadrën në pozitën e shtatë.

Por, duke folur për këto probleme, Moyes ka akuzuar drejtuesit e Unitedit duke mos ia sjellë transferimet e premtuara, shkruan lajmi.net.

Lojtarë si Cristiano Ronaldo, Gareth Bale e Cesc Fabregas i janë premtuar Moyesit, ndërsa ia kishin sjellë Maurone Fellainin.

‘Metro.co.uk’ ka bërë një formacion se si do të dukej Manchester United nëse Moyes do të transferonte lojtarët që ka kërkuar.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top