Lajme

Kater persona lëndohen në një aksident në Mitrovicë


Publikuar më:


aksident

Katër persona kanë pësuar lëndime trupore në një aksident trafiku në Mitrovicë, ka bërë të ditur Policia e Kosovës.

Në aksident, sipas PK’së, ka qenë e përfshirë vetëm një automjet i drejtuar nga një burrë.

Si pasojë e aksidentit lëndime trupore kanë pësuar ngasësi dhe tri femra, të cilët janë dërguar për tretman në QKUK.

Comments
To Top