Sport

Katastrofë për Real Madridin, ja çfarë e pret


Publikuar më:


Skuadra e Zinedine Zidanes që po lufton në tre kompeticione këtë edicion, në 70 ditët e ardhshme mund të zhvillojë deri në 20 ndeshje, apo çdo tre ditë e gjysmë një ndeshje.

Kampionët e Botës tash kanë të siguruar një minimum prej 16 ndeshjeve, përfshirë La Ligan dhe Ligën e Kampionëve, por këto mund të rriten nëse ata kalojnë në çerekfinale dhe gjysmëfinale të Kupës së Mbretit./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6

.

Comments
To Top