Sport

Katastrofë për Enriquen, i lëndohet edhe ylli tjetër para El Clasicos (FOTO)


Publikuar më:


I fundit që ka pësuar një dëmtim është mbrojtësi i Barcelonës, Jordi Alba.

Ai u lëndua në ndeshjen ndaj Real Sociedadit në “Anoeta”, duke pësuar një dëmtim në gju, përcjellë “Lajmi.net”.

Sipas mediave spanjolle, ai me shumë gjasë do të mungojë ndaj Real Madridit.

Në vend të Albas pritet të luajë francezi i ardhur nga Roma, Lucas Digne.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top