Sport

Kacafytje mes lojtarëve të Evertonit dhe Arsenalit, përfshihet edhe Xhaka (FOTO)


Publikuar më:


Një pjesë e madhe e lojtarëve janë përfshirë në një zënkë, sipas disa fotografive që sjellin mediet në Angli. Aty shihet edhe mesfushori Granit Xhaka.

022 skddj shdsh

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top