Lajme

Kacafyten gra e burra në Prishtinë


Publikuar më:


Në Prishtinë ka ndodhur një mosmarrëveshje ku janë kacafytur në mes veti dy familje, katër meshkuj dhe dy femra.

Policia ka bërë të ditur se si pasojë e shqetësimit, tretman mjekësor ka kërkuar viktima femër, transmeton Klan Kosova.

Njëri nga të dyshuarit ka vetëdorëzuar një armë të llojit Ekol të cal. 9mm.

Me urdhër të prokurorit rasti shkon në procedurë të rregullt.

Comments
To Top