Sport

Juventusi mund Fiorentinën në udhëtim (Video)


Publikuar më:


juventus-2

Juventusi ka mposhtur Fiorentinin me rezultatin 2-1 në udhëtim, falë golave nga Mandzukic dhe Morata. Buffon ishte hero i Juventusit në këtë takim, duke pritur penalltinë në çastet e fundit të ndeshjes.

https://www.youtube.com/watch?v=VQ6mtil6s20

https://www.youtube.com/watch?v=ULjmz9GDWjE

Comments
To Top