Sport

Juventus – Lazio, formacionet zyrtare


Publikuar më:


juvelazio

Juventus dhe Lazio kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për javën e 34 të Serie A.

Juventus: Buffon, Barzagli, Bonucci, Rugani, Lichtsteiner, Khedira, Hernanes, Pogba, Alex Sandro, Mandzukic, Dybala

Lazio: Marchetti; Patric, Hoedt, Gentiletti, Lulic; Parolo, Biglia, Onazi; Felipe Anderson, Djordjevic, Keita

Comments
To Top