Sport

Ju kujtohet Macheda? E pabesueshme ku luan ai sot


Publikuar më:


Ndeshjet e para ishte një tregues se ai mund të bëntë gjëra të mëdha, por më pas gjërat nuk është se shkuan shumë mirë.

Po flasim për Federico Machedan, i cili u zbulua nga Alex Ferguson.

Pas dy aventurave të dështuaranë Ligën e dytë angleze me Cardiff dhe Nottingam Forest, si dhe me Stuttgardin në Gjermani, tashmë ai luan në Serinë B me Barin.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top