Lajme

Joe Biden takohet me kryeministrin Mustafa dhe disa ministra (Foto)


Publikuar më:


I dyti i SHBA’së, Joe Biden sapo ka arritur në Kuvendin e Kosovës, ku u takua edhe me kryeministrin Isa Mustafa.

Pas një takimi të shkurtër që pati me kryeministrin Mustafa, Joe Biden u takua me kabinetin qeveritar.

Në takim janë të pranishëm dhe zëvendëskryeministrat Hajredin Kuçi dhe Branimir Stojanoviq dhe ministri i Punëve të Jashtme Enver Hoxhaj.

bajden mustafa

bajden mustafa1

bajden mustafa2

bajden mustafa3

Comments
To Top