Sport

Jessica, tifozja e “çmendur” e Arsenalit (FOTO)


Publikuar më:


Modelja britanike ka deklaruar dashurinë e saj për skuadrën e Arsene Wenger duke theksuar se zemra e saj rreh vetëm për “Topçinjtë”.

Bukuroshja brune ka lindur në Londër dhe e ndjek Arsenalin prej shumë vitesh, por këtë sezon ajo shpreson që ekipi të rikthehet tek titulli kampion pas shumë viteve shterpësi.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top