Sport

James kërcënohet me vdekje (FOTO)


Publikuar më:


“Unë do të vij në shtëpinë tuaj dhe do të marr gjithçka që keni. Dua ta shoh Jamesin duke vdekur”, ka shkruar në Tëitter një person me emrin “Frekeman”.

“Çfarë ka ndodhur kështu me këta njerëz të çmendur. Ata më kërcënojnë mua direkt me vdekjen e djalit tim”, është përgjigjur nëna e James, përcjellë “Lajmi.net”.

Lajmi ka bërë bujë të madhe në mediat spanjolle, sidomos në ato nga Madridi.

12_1476019491-8737937

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top