Lajme

Jahti me 20 metra pishinë (Foto)


Publikuar më:


Ky është jahti më i ri që do të ndërtohet. Jahti prej 100 metrash i gjatë parashikon të ketë një “gropë” që do të lejojë pronarin dhe vizitorët e tjerë që të shikojë përtej ujit të kristaltë dhe të shijojnë skenën mahnitëse kudo qoftë, në Mesdhe apo Karaibe.

Sipas atyre që kanë bërë projektin, pallati lundrues do të ketë një pishinë 20 metra të gjatë e cila do të jetë e rrethuar me një kopsht qetësues.

jahti

jahti.jpg2_

jahti.jpg3_

jahti.jpg4_

jahti.jpg5_

jahti.jpg6_

jahti.jpg7_

Comments
To Top