Lajme

Ja si e komentojnë në AAK kalimin e Donika Kadaj- Bujupi në VV


Publikuar më:


aakk

Nga sot ish-anëtarja e AAK-së Donika Kadaj-Bujupi, është pjesë e një partie të re.

Ajo aktivitetin e saj do ta zhvillojë për brenda Lëvizjes Vetëvendosje, njofton Klan Kosova.

Zëdhënësi i AAK-së Muharrem Nitaj ka thënë për Klan Kosova se nuk është punë e tyre për të dhënë komente për këtë aderim.

“Nga 24 marsi Donika Kadaj-Bujupi nuk është pjesë e AAK-së dhe neve nuk ak intereson se ku shkon dhe çfarë bën ajo”.

“Është punë e saj dhe nuk është në orbitën e AAK-së për të komentuar diçka rreth kësaj”, ka thënë Nitaj.

Comments
To Top