Lajme

Ja si dukej mjeti i dyshimtë afër gjimnazit “Sami Frashëri” (Foto/Video)


Publikuar më:


Pas bllokimit të rrugës “Ibrahim Lutfiu”  për rreth një orë, Policia e Kosovës dhe njësiti antibombë nuk kanë hasur në mjetin për të cilin dyshonin, raporton lajmi.net.

Kukulla për të cilën dyshohej se përmbante mjet shpërthyes doli se ishte e mbushur me letra.

Lajmi.net iu sjell disa fotografi nga vendi i ngjarjes.

 

.

Comments
To Top