Sport

Ja sa tifozë të Kosovës janë në stadium, njëri me veshje shumë speciale (FOTO)


Publikuar më:


Edhe pse në stadiumin e Krakovës do të jenë vetëm 999 tifozë, një pjesë e vogël do të jenë tifozë të Kosovës.

Më i veçanti padyshim që është ky tifoz i moshuar, që më plis në kokë, do të mbështesë djemtë e Kosovës në një ndeshje shumë të vështirë ndaj Ukrainës.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top