Sport

Ja sa milionë do t’i kushtoj Mavraj skuadrës së Hamburgut


Publikuar më:


Pas dy vite e gjysmë te Kolni, mbrojtësi i Kombëtares Shqiptare ka vendosur të ndërroi skuadër.

Mediet në Gjermani raportojnë se Hamburgu për mbrojtësin 30 vjeçar është pajtuar të paguaj 1,8 milionë euro, përcjell lajmi.net.

Mavraj kishte kontratë me Kolnin deri në fund të këtij sezoni.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top