Sport

Ja çfarë po bëjnë jashtë stadiumit tifozët e Ukrainës dhe ata të Kosovës (FOTO)


Publikuar më:


Ata jashtë stadiumit janë fotografuar mes vete.

Ndeshja mes Ukrainës dhe Kosovës fillon nga ora 18:00, dhe autoritetet e Polonisë për këtë ndeshje kanë vendosur kusht që vetëm 999 tifozë të jenë në stadium.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top