Lajme

Ja çfarë moti do të mbaj javën e ardhshme


Publikuar më:


 

Në këto kushte  do të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara, kurse në pjesën perëndimore dhe jugperëndimore parashihet të ketë mjegull, kryesisht ne pjesën e pare të ditës.

Vlera minimale e temperaturës do të lëviz ndërmjet -7 deri -3 gradë Celsius, kurse maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 3-5 gradë Celsius. Do të fryjë erë  nga verilindja me  shpejtësi 1-6m/s.

.

Comments
To Top