Lajme

Ivica Daçiq hyn në Kosovë, përcillet nga forcat të shumta të policisë


Publikuar më:


da-ccedil-iq-kosova-dhe-isis-i-jan-euml-nj-euml-soj_hd-780x439

 

 

Comments
To Top