Lajme

Itali, treni përplas për vdekje dy të rinj shqiptarë


Publikuar më:


Sipas italianes “Corriere Della Sera”, dy të shqiptarët, të moshës 25 dhe 30 – vjeç, identiteti i të cilëve ende nuk bëhet i ditur, po ecnin mbi shinat e trenit kur u përplasën për vdekje nga ky i fundit.

Ngjarja e rëndë ndodhi rreth 300 metra nga sacioni Rho Fiera dhe dy të rinj mësohet se humbën jetën menjëherë.

Autorietet kanë nisur hetimet për ngjarjen./tvklan.al

.

Comments
To Top