Lajme

Itali, goditet grupi italo-shqiptar i drogës, 19 të arrestuar


Publikuar më:


Foto-ilustrim

Lajmin e bëjnë të ditur mediat italiane, sipas të cilave gjatë hetimeve janë sekuestruar sasi të ndryshme droge, si dhe armë të tipit kallashnikov dhe municione, shkruan TCH.

Urdhër-arrestet janë lëshuar nga Prokuroria e Leçes, me kërkesë të Drejtorisë Rajonale të Antimafias.

Comments
To Top