Sport

Isco shpërthen ndaj Zidanes në momentin e zëvendësimit (VIDEO)


Publikuar më:


Mesfushori Isco e nisi nga minuta e parë këtë takim, duke qëndruar në fushë deri në minutën e 66’.

Por, spanjolli duket se nuk ishte i kënaqur me zëvendësimin dhe kështu goditi disa fanella teksa u ulë në bankën rezervë.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

 

.

Comments
To Top