Lajme

Isa Xhemajlaj: Sot është ditë feste për qytetarët


Publikuar më:


Isa Xhemajlaj

“Sot është dita e qytetarëve sepse do të vendosin për të ardhmen dhe kryetarin e tyre”, ka deklaruar Xhemajlaj, shkruan lajmi.net

Ai iu ka bërë thirrje qytetarëve të dalin në zgjedhje dhe të votojnë në mënyrë të qetë.

Xhemajlaj ka thënë se qytetarët do të vendosin se kush do të fitojë. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top