Sport

Infantino me lajm të madh për Kosovën dhe Shqipërinë


Publikuar më:


Numri një i FIFA-s, Gianni Infantino e ka bërë gati projektin e tij për idenë madhore.

Ai dëshiron që Kupa e Botës të zhvillohet më 48 shtete, që është një lajm i madh për Kosovën dhe Shqipërinë.

Kjo pasi që Përfaqësuesja dhe Kombëtarja do të kishin mundësi më të mëdha për kualifikim.

Mbetet të shihet nëse plani i tij do të miratohet.

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6. 

.

Comments
To Top