Ferizaj

IKSHPK del me rezultatet e testeve të sotme, futbollistët e FC Ferizaj dalin negativ


Publikuar më:


IKSHPK ka dalur me  rezultatet e testeve që i kanë bërë sot skuadrës  së futbollit Ferizaj.

Për fat të mirë të gjithë futbollistët e klubit,  stafi teknik  dhe personeli i klubit  kanë dalur negativ në testimin për COVID19.

“Ne si klub do të vazhdojmë me stërvitje normale, por me kujdes të madhë. Ne jemi duke u pregatitur maksimalisht për të arritur synimet tona” thuhet në njoftimin e FC Ferizaj

To Top