Sport

Ibra: Mou dhe Pep janë trajnerë të mëdhenj, por…


Publikuar më:


Njëri prej të paktëve është edhe Zlatan Ibrahimovic.

Ibrahimovic ka qenë nën urdhrat e Mourinhos fillimisht te Interi, ndërsa sot te Manchester Unitedit, ndërsa me Pep Guardiolan te Barcelona.

Suedezi duke folur për dallimet mes tyre, ka thënë se të dytë janë të trajnerë, por njëri prej tyre është frikacak që nuk i thotë gjërat drejtpërdrejtë.

“Mendoj se të dy janë trajnerë të mëdhenj, që kanë fituar gjithçka, kudo që kanë shkuar, por kanë personalitete të ndryshme”, ka deklaruar Ibrahimovic, përcjell lajmi.net.

“Njëri është shumë i drejtpërdrejt, dhe tjetri jo, është një frikacak (Guardiola)”./Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top