Sport

Ibra dhe Pogba, “show” në intervistën pas ndeshjes (VIDEO)


Publikuar më:


Pas deklaratave për ndeshjen, gazetari e ka pyetur suedezin nëse mund t’ia japë francezit epitetin e çmimit të ndeshjes.

Por përgjigja e Ibrahimovic ishte e papritur, ashtu si gjithmonë, përcjellë “lajmi.net”.

“Jo, do ta mbajë çmimin për vete”, tha Ibra me mahi, duke shkaktuar të qeshura të mëdha.

Të dy futbollistët shënuan sonte për Untiedin, në fitoren 2:1 ndaj Crystal Palace. /Lajmi.net/

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung Galaxy S6.

.

Comments
To Top