Ferizaj

I riu nga Ferizaj gjen kuletën me dokumente dhe para, i dorëzon në polici


Publikuar më:


Arianit Zenuni nga Ferizaj  sot  ka gjetur një kuletë   me para dhe dokumentat personale  të cilat pa hamendje i ka dorëzuar në stacionin policorë në Ferizaj.

“ Përballë restoranit Ballkan, në rrugën ”Dëshmorët e Kombit”  kam gjetur një kulet në të cilën gjendeshin  të gjitha dokumentet personale dhe një shumë e parave. Në  pamundësi që të gjeja pronarin të gjitha këto i kam dorëzuar në stacionin e policisë në Ferizaj, prej nga shpresoj që do ti kthehen pronarit” ka thënë Arianit Zenuni.

Ndryshe  ky i ri ka bërë të ditur se sipas dokumentacionit  gjë kishte në kuletë  ishin pronë e B. Abazit.

Ky është  Arianit Zenuni i cili  me veprën e tij tregoj se ende ka njerëz humanitarë.  

To Top