Ferizaj

I maskuar dhe i armatosur, kërkon para në pompë të derivateve


Publikuar më:


Ferizaj.09.10.2016. Dy ankuesit meshkuj punëtorë në një pompë të derivateve, kanë raportuar se një person i maskuar dhe i armatosur ka trokitur në derë  dhe u ka kërkuar para dhe është larguar në drejtim të panjohur.

Nuk raportohet për lënduar  dhe nuk  jepen detaje tjera, as  edhe për emrin e pompës e cila është kërcënuar. Njësit policore janë duke hetuar rastin, thuhet në raportin e policisë

Comments
To Top