Lajme

I arratisuri në Krujë goditi policët me grushte


Publikuar më:


Policia shqiptare, ARKIV

Edhe pse me pranga në duar, 21-vjeçari mundi t’u ikte punonjësve të policisë duke kapërcyer murin rrethues të komisariatit të Krujës.

Ndërkohë, Shërbimi për Çështjet e Brendshme dhe Ankesat ka nisur hetimet ndaj policëve që shoqëronin 21-vjeçarin, për shkelje të rregullave.

Edison Pula është një nga 9 të arrestuarit që u prangosën sot si të dyshuar për atentatin me eksploziv në makinë ndaj Gentian Bejtjes më 19 shtator të këtij viti.

.

Comments
To Top