Lajme

Hungaria ofron 50 bursa për studentët kosovarë


Publikuar më:


Foto ilustruese

Ministri Bajrami dhe Ministri Szijjártó do të nënshkruajë edhe një program për bashkëpunim shkencor dhe arsimor, sipas të cilit shteti hungarez ofron 50 bursa për studime bachelor, master dhe të doktoratës për studentët kosovarë.

.

Comments
To Top