Lajme

Humb jetën një shqiptarë si pasojë e hedhjes me parashut


Publikuar më:


Armand-Qorri-640x348

Një shqiptar ka humbur jetën në mënyrë tragjike në Dubai. Armand Qorri ka gjetur vdekjen si pasojë e hedhjes me parashutë.

I riu njihej për pasionin e tij të hedhjes me parashutë, pasion që i kushtoi dhe jetën. Ende nuk dihen rrethanat e vdekjes së tij. Armandi kishte kohë që jetonte dhe punonte në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Comments
To Top