Ferizaj

Humb jetën në plazhin e Tales një pushues nga Ferizaj


Publikuar më:


Një 57 – vjeçar nga Ferizaj  ka humbur jetën ditën e sotme në plazhin e Tales në Lezhë.

Viktima është Myzafer Et’hemi, banues në Ferizaj. Ngjarja ndodhi rreth orës 11:00 dhe sipas policisë, Et’hemi kishte ardhë për pushime dhe ishte i shoqëruar nga disa shokë të tij.

57 – vjeçari mësohet se ka humbur jetën sapo është futur në det dhe nga hetimet paraprake, si dhe nga ekspertiza mjeko – ligjore, dyshohet të ketë pësuar hemoragji cerebrale./tvklan.al

Comments
To Top