Sport

Hoxha “shfrenon fantazinë”: Kjo më pëlqen më shumë te Çiljeta


Publikuar më:


Jo më larg se dje një koment i bërë nga Çili, në një foto të portierit, vërtetoi ekzistencën e marrëdhënies së tyre.

Megjithatë një deklaratë nga ai ende mungonte. Kur e pyetën Albanin se si po shkonte jeta personale dhe si i kishte punët e zemrës, ai u përgjigj se jeta personale po i shkonte shumë mirë.

Megjithatë djemtë e “Wake Up”, nuk u dorëzuan. Ata vazhduan ta drejtonin bisedën më tepër te çështjet e zemrës dhe e pyetën çfarë këngësh dëgjonte dhe a dëshironte t’i vendosnin një këngë të Çiljetës?

Albani u përgjigj me sinqeritet edhe këtë herë, duke thënë se i pëlqente këngët e saj. Më pas pyetjes se a do të jetë Çiljeta prezente në derbin e të dielës, ai iu përgjigj se do të jetë patjetër.

Mesa duket jo vetëm Çiljeta është fanse e Albanit, por edhe ai është fans i saj. Pas gjithë këtyre deklaratave të dy ditëve të fundit, nuk mbetet gjë tjetër veçse ta urojmë çiftin!

Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 6S dhe Samsung Galaxy S6

Comments
To Top