Lajme

Horror në Tiranë, gjendet trupi i copëtuar i një mashkulli


Publikuar më:


tirane

Pas mbërritjes së policisë u konfirmua se bëhej fjalë për një mashkull, që nuk dihet kur kishte ndërruar jetë. Hetuesit në vendin e ngjarjes dalluan se trupit i mungonin disa gjymtyrë.

Ajo që e bën më të tmerrshme ngjarjen është se kufoma kishte shumë kohë e hedhur në rrugë dhe mund të jetë copëtuar nga qentë e rrugës.

Sipas policisë, koka e viktimës është gjetur e ndarë nga trupi./Lapsi.al/

Comments
To Top