Lajme

Holanda nën ethet e sulmit terrorist: Hidhet një qese e dyshimtë para parlamentit


Publikuar më:


Policia pas incidentit ka bllokuar tërë pasditen parlamentin, transmeton lajmi.net.

Parlamenti holandez përmes faqes se tij ka thënë se janë marr të gjitha masat paraprake pasi disa njerëz kanë tentuar të krijojnë frikë tek populli.

Policia përmes Twitter-it ka thënë se personi i dyshuar është qëlluar dhe është plagosur, raporton AP. /Lajmi.net/

.

Comments
To Top